***

 


Właśnie, dlaczego zaczęcie Nowego Roku z nowymi energiami jest takie ważne?

Jest ważne dla mnie i dla tych, co chcą cokolwiek zmienić w swoim dotychczasowym życiu a Nowy Rok daje temu mnóstwo możliwości. Zawsze z Nowym Rokiem każdy z nas otwiera się na nowe nadzieje, nową wiarę, że może być lepiej, albo, że w ogóle cokolwiek możemy zrobić czy zmienić w naszym życiu. Ponadto jest wiele systemów, zjawisk, które podsyłają nam dobre życzenia i chcą abyśmy zaczęli cos robić albo zaczęło się dziać lepiej w naszym życiu. Ja też życzę wszystkim wszystkiego najlepszego, a Tym, którzy powinni otrzymać to, co powinni otrzymać. Niektórzy zwiększają życzenia noworoczne przychodzące do nich tysiąc razy i odsyłają wysyłającym, ja czasami też tak czynię.

Ponadto Nowy Rok daje możliwość i wiarę zacząć wszystko jeszcze raz z oficjalną nadzieją, że tym razem na pewno się uda i zrobimy to, co chcemy. Ponadto wszyscy są w euforii, że właśnie jest Nowy Rok i trzeba świętować, bo wszyscy świętują.

Czy ktoś świadomie z czytających rozkoszował się mocą fajerwerków noworocznych i zwrócił uwagę gdzie chodzi energia i w co się wpisuje? Czy ktoś wie jak z intencją budować moc choinki świątecznej? Czy mamy wiedzę o tym jak pracuje egregor wiary i co może nam dać w Święta i Nowy Rok?

Ja osobiście lubię obchodzić Nowy Rok Gregoriański, Chiński i Tybetański. Lubię narodzić się kilka razy w ciągu jednego roku. Jednakże przebijają mnie bracia z Jerozolimy, którzy potrafią świętować nawet cztery razy. Natomiast, kiedy ten Nowy Rok powinien być i czy inna data jest lepsza od naszej, to już raczej ma mniejsze znaczenie, ważne jest żeby działało i najlepiej skutecznie.

Ponieważ od ponad dwudziestu lat mam przyjemność wzmacniać i prowadzić pewne osoby na drodze duchowej, to staram się robić to jak najbardziej efektywnie tak, aby te osoby z tego miały jak najwięcej korzyści a ja abym się jak najmniej napracował, dlatego staram się przyłożyć i zrobić jak najlepsze praktyki świąteczne.

Dotychczas większość mojego czasu pracy spędzałem za granicą Polski, nie udostępniałem informacji o moich praktykach specjalnych w tym energiach noworocznych. Obecnie praktyki noworoczne są upublicznione w środkach masowego przekazu, aczkolwiek z pewnymi uwarunkowaniami. Nie są to wzorce gwarantujące właściwe prace i efekty energetyczne dla osób bez formalnej inicjacji, przekazu czy szkolenia. Ponadto są tak tajne, że aż są tak jawne. Też jak zwykle moje energetyki posiadają zwyczajne i specjalne zabezpieczenia, aby nam się lepiej i efektywniej pracowało.

Terminów zajęć jak zwykle formalnie nie podaję, aby energia inicjacyjna nie dochodziła do osób, do których nie powinna i nie przeszkadzała im w życiu.

W sprawie inicjacji proszę o kontakt najlepiej telefoniczny. Zawsze staram się oddzwonić na numery polskie.

Pozdrawiam wszystkich noworocznie i życzę szczęśliwego, nieuwarunkowanego i nieograniczonego rozwoju.

Adam Kowalski.